Področje:  Vsa področja
Razvrstitev: ZS  Datum vzpona
Vrstni red:  Od Ž do A
 
Vseh vzponov:  2585 (570.521 m)
Najdenih vzponov:  2585 (570.521 m)


» Navodila za knjigo vzponov
» Dodajanje novih vzponov
Organizacija: Področje:
Vrsta vzpona: Vrsta smeri:
Od datuma: Do datuma: Sezona:
Naziv za prikaz: Prikazanih:

Zap.
št.
Datum
vzpona
Širša
lokacija
Ožja
lokacija
Ime
smeri
Dolžina
smeri
Vrsta
vzpona
Vrsta
smeri
Ocena
smeri
Naziv
za prikaz
1. 08.03.2020 Julijske Alpe Kanin Prevala-Krnica / TS / / Romana Tomšič
2. 29.02.2020 Stubai Stubai Breiter Grieskogel / TS / / Silvo Rožman
3. 28.02.2020 Stubai Stubai Peistakogel / TS / / Silvo Rožman
4. 27.02.2020 Stubai Stubai Kuhlehnkarscheid / TS / / Silvo Rožman
5. 25.02.2020 Stubai Stubai Ruderhofspitze / TS / / Silvo Rožman
6. 25.02.2020 Stubai Stubai Schrankogel / PR / / Silvo Rožman
7. 25.02.2020 Palkenica Anića Kuk - Z stena Bora Bora 250 m / 6a Romana Tomšič
8. 24.02.2020 Stubai Stubai Kuhscheibe / TS / / Silvo Rožman
9. 24.02.2020 Paklenica Debeli kuk Diagonalka 200 m / 6b Romana Tomšič
10. 24.02.2020 Julijske Alpe Mojstrovke Mojstrovška samota / TS / / Nejc Pozvek
11. 23.02.2020 Paklenica Kuk od Skradelin Armadillon 115 m / 6a+ Romana Tomšič
12. 23.02.2020 Paklenica Kukovi ispod Vlake Kikos bohrer 100 m / 6a Romana Tomšič
13. 23.02.2020 Dolomiti Dolomiti Cima Piatta Alta / TS / / Silvo Rožman
14. 22.02.2020 Primorska Osp Karies 20 m / 8b Andrej Trošt
15. 19.02.2020 Visoke ture Reitereck / / PR / / Aleksandra Voglar
16. 19.02.2020 Visoke Ture Visoke Ture Hoshalmspitze / TS / / Silvo Rožman
17. 16.02.2020 Nizke Ture Bretstein Huhnerkogel / TS / / Romana Tomšič
18. 16.02.2020 Nizke Ture Radstadt Tauern Felskarspitze / TS / / Simon Poznič
19. 15.02.2020 Nizke Ture Pusterwald Kleiner Hansl / TS / / Romana Tomšič
20. 09.02.2020 Visoke Ture Skupina Goldberg Hochgruberkopf / TS / / Silvo Rožman
21. 08.02.2020 Visoke Ture Skupina Goldberg Sandfeldkopf / TS / / Silvo Rožman
22. 08.02.2020 Julijske Alpe Velika Mojstrovka / / GV / / Romana Tomšič
23. 02.02.2020 Visoke Ture Skupina Goldberg Romatespitze / TS / / Silvo Rožman
24. 01.02.2020 Visoke Ture Skupina Ankogel Sauleck / TS / / Silvo Rožman
25. 01.02.2020 Julijske Alpe Kotovo sedlo Kotovo sedlo-Tamar / TS / / Romana Tomšič
26. 19.01.2020 Julijske Alpe Mala Mojstrovka Zupančičeva grapa / GV / / Romana Tomšič
27. 19.01.2020 Julijske Alpe Prisojnik Desni slap 100 m PV LED 4- Simon Poznič
28. 19.01.2020 Julijske Alpe Prisojnik Leva varianta Desnega slapu 250 m PV LED 4 Matej Zorko
29. 15.01.2020 Nockberge Nockberge Konigstuhl / TS / / Gorazd Pozvek
30. 15.01.2020 Julijske Alpe Julijske Alpe Mala Mojstrovka / TS / / Silvo Rožman
31. 11.01.2020 Visoke Ture Ankogelgruppe Romatenspitze / TS / / Simon Poznič
32. 11.01.2020 Julijske Alpe Julijske Alpe Rjavina / TS / / Silvo Rožman
33. 11.01.2020 Julijske Alpe Kredarica / / GV / / Romana Tomšič
34. 11.01.2020 Julijske Alpe Rjavina Rjavina / TS / / Andrej Trošt
35. 10.01.2020 Kamniško-Savinjske alpe Ojstrica Debelakova 550 m PV KOM III/III M, 70-80° Matej Zorko
36. 06.01.2020 Julijske Alpe Julijske Alpe Kredarica / TS / / Silvo Rožman
37. 05.01.2020 Julijske Alpe Mala Mojstrovka Severni raz + Kaminska 350 m PV KOM III M5,IV-,70°/50° Matej Zorko
38. 04.01.2020 Visoke Ture Malta Faschaunereck / TS / / Simon Poznič
39. 04.01.2020 Visoke Ture Skupina Hafner Faschaunereck / TS / / Silvo Rožman
40. 04.01.2020 Julijske Alpe Kredarica / / GV / / Romana Tomšič
41. 03.01.2020 Visoke Ture Skupina Reisseck Gmeineck / TS / / Silvo Rožman
42. 02.01.2020 Visoke Ture Skupina Reisseck Gurglitzen / PR / / Silvo Rožman
43. 02.01.2020 Omiš Ilinac Kišni čovjek 130 m / 6b Romana Tomšič
44. 02.01.2020 Montaž planina Pecol Vrh Strmali / TS / / Andrej Trošt
45. 02.01.2020 Kamniško-Savinjske alpe Rinka Celjska smer 350 m PV KOM IV,M4,III, 70-80° Matej Zorko
46. 01.01.2020 Omiš Ilinac Stargate 240 m / 6b Romana Tomšič
47. 30.12.2019 Omiš Kučinska stina Doturski smjer 170 m / 6a Romana Tomšič
48. 30.12.2019 Julijske Alpe Julijske Alpe Mala Mojstrovka / TS / / Silvo Rožman
49. 30.12.2019 Julijske Alpe Julijske Alpe Prisojnik / TS / / Silvo Rožman
50. 30.12.2019 Julijske Alpe Mala Mojstrovka Mala Mojstrovka / TS / / Andrej Trošt
51. 30.12.2019 Julijske Alpe Prisojnik Prisojnik / TS / / Andrej Trošt
52. 29.12.2019 omiš Stomorica Forma piva 200 m / 6a+ Romana Tomšič
53. 27.12.2019 HRVAŠKA Omiš Brez sunca se ne može 130 m / 6a+ Romana Tomšič
54. 26.12.2019 Julijske Alpe Kamniti Lovec Kamniti Lovec / TS / / Matej Zorko
55. 26.12.2019 Julijske Alpe Višarje Kamniti lovec / TS / / Simon Poznič
56. 24.12.2019 Julijske Alpe Debela peč Debela peč / TS / / Andrej Trošt
57. 24.12.2019 Julijske Alpe Julijske Alpe Debela Peč / PR / / Silvo Rožman
58. 11.12.2019 Julijske Alpe - Naborjetske gore Poldašnja špica/Jof di Miezegnot nad Zajzero Poldašnja špica / TS / / Andrej Trošt
59. 11.12.2019 Kamniško-Savinjske Alpe Velika Zelenica na Dleskovški planoti Planina Podvežak / PR / / Simon Poznič
60. 06.12.2019 Julijske Alpe Julijske Alpe Križ / TS / / Silvo Rožman
61. 06.12.2019 Julijske Alpe Križ Križ / TS / / Andrej Trošt
62. 04.12.2019 Ture Ture Schareck / TS / / Gorazd Pozvek
63. 07.11.2019 Paklenica Aniča Kuk Mosoraška 350 m / 6a Romana Tomšič
64. 27.10.2019 Kamniško-Savinjske alpe Kogel Kamniška - Zupanova smer 220 m PV SKA VI Matej Zorko
65. 06.10.2019 Paklenica Anića Kuk Passenger 350 m PV SKA 7b Andrej Trošt
66. 06.10.2019 Paklenica Anića Kuk Passenger 350 m PV SKA 6c, A0 Matej Zorko
67. 06.10.2019 PAKLENICA Kukovi izpod Vlake Spit bull 145 m / 6a Gorazd Pozvek
68. 05.10.2019 Paklenica Anića Kuk Rajna 350 m PV SKA 7a Andrej Trošt
69. 05.10.2019 Paklenica Anića Kuk Rajna 350 m PV SKA 6b, A0 Matej Zorko
70. 05.10.2019 Paklenica Kuk od skradelin Frou Bluher 120 m PV SKA 6a Gorazd Pozvek
71. 05.10.2019 Paklenica Paklenica Armadillon 145 m PV SKA 6a Gorazd Pozvek
72. 22.09.2019 Paklenica Anića Kuk Kača 350 m / 6a Romana Tomšič
73. 21.09.2019 Paklenica Anića Kuk Nostalgija 350 m / 6b Romana Tomšič
74. 12.09.2019 Korzika Bavella - Punta Rossa Esperanza 200 m / 7b(+) Nejc Pozvek
75. 09.09.2019 Korzika Bavella - U Peru Vecchia felpa 190 m / 6c+ A0 (7c) Nejc Pozvek
76. 01.09.2019 Karavanke Košutnikov turn Gemsenweg 200 m / 5a Romana Tomšič
77. 31.08.2019 Jezersko Dolgi hrbet Šimenc-Škarja 500 m PV SKA VII+ Andrej Trošt
78. 31.08.2019 Kamniško-Savinjske Alpe Velika Baba Nova Centralna smer 700 m PV SKA IV+ Aleksandra Voglar
79. 31.08.2019 Kamniško-Savinjske Alpe Velika Baba Nova Centralna smer 700 m PV SKA V Bojan Zorko
80. 09.08.2019 Dolomiti Pala di San Martino, Cima della Madona Spigolo del Velo 450 m PV SKA V+ Andrej Trošt
81. 09.08.2019 Pala CIMA DELLA MADONA Spigolo del Velo 450 m PV SKA V+ Matej Zorko
82. 04.08.2019 Pala Sasso d¨Ortiga VIA SCALET-BETTEGA 320 m PV SKA V+ Matej Zorko
83. 03.08.2019 Paklenica Anića Kuk - Z stena Juha 250 m / 6a Romana Tomšič
84. 25.07.2019 Kamniško-Savinjske alpe Dolgi Hrbet 3p 400 m PV SKA VII, A1e/V. Matej Zorko
85. 20.07.2019 Julijske Alpe Veliki Draški vrh Viktorija 600 m PV SKA VI Matej Zorko
86. 20.07.2019 Julijske Alpe Veliki draški vrh Viktorija 600 m PV SKA VI Andrej Trošt
87. 03.07.2019 Kamniško-Savinjske Alpe Mala Rinka Igličeva 350 m PV SKA V Gregor Cerjak
88. 03.07.2019 Kamniško-Savinjske Alpe Mala Rinka Igličeva 350 m PV SKA V Matej Zorko
89. 26.06.2019 Paklenica Kukovi ispod Vlake Spit Bull 145 m / 5c Gregor Cerjak
90. 26.06.2019 Dolomiti Piz Ciavazes Via Priz 250 m PV SKA 7a+ Andrej Trošt
91. 25.06.2019 Paklenica Kuk od Skradelin Armadillon 115 m / 6a Gregor Cerjak
92. 24.06.2019 Paklenica Aniča kuk Bora Bora 350 m PV SKA 6a Gorazd Pozvek
93. 24.06.2019 Paklenica Aniča Kuk Pasenger - istop v Kačo 300 m PV SKA 6c Matej Zorko
94. 23.06.2019 Paklenica Anića kuk - Z stena Akademski 180 m / 5b Jernej Špiler
95. 23.06.2019 Paklenica Debeli Kuk Slovenska smer 220 m / 6a Matej Zorko
96. 23.06.2019 Paklenica Veliki Čuk Severno rebro 170 m PV SKA 4a/4b+ Gorazd Pozvek
97. 23.06.2019 Paklenica Veliki Čuk Watersong 160 m / 6a+ Gregor Cerjak
98. 22.06.2019 Paklenica ??? Cirkus 350 m PV SKA 6a/6a+ Gorazd Pozvek
99. 22.06.2019 Velebit Paklenica Cirkus 350 m / 6a/6a+ Gregor Cerjak
100. 06.06.2019 Kamniško-Savinjske Alpe Kogel Češnovar - Srakar 200 m PV SKA VI/V- Peter Sotelšek